Jízda na koních v Podkrkonoší a v blízkosti chalup, které pronajímáme

Chcete se projet na koni? Mít pěkný zážitek? Užijte si vaši dovolenou. Nabízíme vám možnost ubytování v plně vybavené chalupě v Bílých Poličanech nebo na chalupě ve Velkém Vřešťově.  Pro Váš přehled jsme sepsali místa, kam můžete v našem okolí za koníky vyrazit.

1. Jezdecký klub Zálesí
Stáje jsou umístěny v malebné vesničce Zálesí poblíž Dvora Králové nad Labem.

http://jkzalesi.tym.cz/

2. Jezdecký klub TJ Jeřice

Nabízí výuku a vyjížďky pro začátečníky i pokročilé. Dále možnost parkurového a drezurního výcviku, ustájení i prodej koní.

http://www.vvstudio.cz/jerice/

3. Jezdecký klub MATES

JK Mates ve Lhotce nabízí svezení dětí na koni s doprovodem, výcvikové hodiny, ustájení koní a také členství v klubu.

http://www.jkmates.estranky.cz/

4. Jezdecký klub Šmaspol Hořice

Tento jezdecký klub se nachází v obci Myštěves. Přesto, že se zaměřuje na parkurové skákání, nabízí pro zájemce a začátečníky rekreační ježdění s výcvikem.

http://www.jk-smaspol.wbs.cz/

5. Jezdecký spolek TJ Start Hořice

Sídlí v Klicperově ulici přímo v Hořicích a nabízí vyjížďky jak ve volné přírodě, tak za nepříznivého počasí v zastřešených prostorech.

http://tjstarthc.blog.cz/

6. Jezdecká stáj Rubín Lužany

Jízdárna nabízí projížďky pro děti, jezdecké víkendy i možnosti pobytového kurzu jak pro začátečníky, tak i pro školy, dále také rehabilitační cvičení i ustájení vlastních koní.

+420 433 597 541

7. Hřebčín Jeníkov

13 km od Dvora Králové nad Labem, nabízí výuku jízdy na koni, projížďky s koňským povozem, pro pokročilejší možnost vyjížďky s průvodcem do okolí Miletína. Hřebčín nabízí i hiporehabilitaci.

http://www.hrebcin-jenikov.cz/

8. Pony centrum

Centrum se nachází na Žirečské podstráni, která se nachází 3 kilometry jižně od Dvora Králové nad Labem.

9. Areál Rýcholka Choustníkovo Hradiště

Areál Rýcholka v Choustníkově Hradišti poskytuje ustájení koní formou Paddock Paradise. Cílem paddocku paradise je motivovat koně k chování a pohybu přirozeně tak, jak jim velí jejich instinkty. Paddock tvoří prostorný přístřešek a přístup k vyhřívanému napajedlu. Protékají zde dva potoky, nechybí zde ani les, skalka s minerálními lizy a pískové váleniště. Areál poskytuje i boxové ustájení, nejen pro případné marody, ale také pro nové nájemníky. Areál Rýcholka leží na hlavní trase mezi Trutnovem a Jaroměří nedaleko kulturní památky Hospital Kuks.