10 důvodů proč se ubytovat právě u nás

1. Absolutní soukromí a prostor – u nás naleznete soukromí, relaxaci, přírodu a pohodu. Užijte si dovolenou se svoji rodinou, se svými blízkými a nenechte se nikým rušit, sbližte se s nimi a využijte společně strávený čas… Když nebudete chtít, nikoho jiného za celou dobu pobytu nepotkáte. Majitel v objektu nebydlí a chalupa bude celá jen pro vás. Prožijte dovolenou tak, jak si přejete, nikým nerušeni.

2. Chalupy jsou plně vybaveny a udržovány v čistotě a v pořádku. V kuchyních je lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, sendvičovač, nádobí a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Komu se nebude chtít vařit, může navštívit restauraci Pod Lipou v Bílých Poličanech, která je od chalupy vzdálená 1 km. Ve Velkém Vřešťově se u rybníka nachází Letní restaurace u Žabky a to rovněž ve vzdálenosti 1 km. Z Lanžova (1 km z Bílých Poličan, 5 km z Velkého Vřešťova) vám dovezou chutnou pizzu. Další restaurace se nacházejí v Miletíně a v přilehlých obcích a městech.

3. Spousta zábavy nejen pro děti – zdarma budete mít k dispozici na obou chalupách stolní tenis, fotbálek, elektronické šipky, badmintonové rakety se sítí, golfové hole, chůdy a deskové hry. Pro děti je připraveno pískoviště, dětská postýlka a hračky (autíčka, plyšáci, pastelky atd.). V Bílých Poličanech jsou navíc pétanque, ruské kuželky, basketbalový koš, švihadla, kroket. Ve Velkém Vřešťově hrací stůl 18 v 1 a pro nejmenší děti máte připravenou jídelní židličku.

4.  Na obou chalupách je k dispozici kryté posezení a také místo na grilování nebo opékání buřtů. V Bílých Poličanech můžete relaxovat v houpací síti a třeba si číst. Ve Velkém Vřešťově si dejte na dvorek nebo zahradu deku a udělejte si piknik.

5. V okolí obou chalup se nachází mnoho turisticky atraktivních míst, k nimž máte přichystáno plno informací (šanony letáků, informací, brožur, map, knížek atd.). Seznam prospektů v Bílých Poličanech, Seznam prospektů ve Velkém Vřešťově. Troufáme si říci, že tolik prospektů o okolí nikdo v nabídce pronájmu chalupy nemá (letáky pravidelně doplňujeme od roku 1996 na chalupě v Bílých Poličanech a od roku 2011 také ve Velkém Vřešťově).

6. Po předchozí dohodě máte možnost trávit dovolenou na obou chalupách spolu se svými domácími mazlíčky.

7. Na chalupě v Bílých Poličanech nabízíme ubytování už od roku 1996, ve Velkém Vřešťově od roku 2011. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností. Každý rok připravujeme něco nového.

8. Ve Velkém Vřešťově se nachází rybník, kam jezdí návštěvníci na rekreaci a za chytáním ryb, je zde i Letní restaurace u Žabky.  200 m od chalupy  se nachází dětské hřiště, obchod se smíšeným zbožím a se stáčeným vínem. Velký Vřešťov má 2 kostely, knihovnu, hospodu, poštu, přímé autobusové spojení se Dvorem Králové nad Labem (12km) a Hradce Králové (20km),  fotbalové hřiště, čerpací stanici a studánku s čistou pramenitou vodou. Okolí je vhodné pro výlety na kole i pěší turistiku. V Bílých Poličanech najdete restauraci Pod Vinicí, smíšený obchod, poštu, knihovnu, fotbalové hřiště a také zámek, ve kterém se nachází restaurace. K zámku patří také volně přístupný anglický park.

9. Na obou chalupách se snažíme udržet nízké ceny ve srovnání s konkurencí. Podívejte se a přesvěčte se sami, co vše u nás můžete využít ke sportu a zábavě.

10. O našich službách nejlépe vypovídají spokojení hosté, kteří se k nám opakovaně vrací.

Rezervace chalupy