Jmenujeme se Skořepovi (majitelé) a s pronajímáním chalupy jsme začali již v roce 1996, kdy jsme sdědili tuto chalupu v Bílých Poličanech. Rádi se setkáváme s novými lidmi a máme radost, když hostům můžeme nabídnout krásně strávenou dovolenou a hlavně nás těší vidět spokojené stále se vracející návštěvníky.

Ptáte se, co vás čeká při příjezdu na chalupu? Nevíte, jak to bude probíhat až k nám přijedete? S kým se na chalupě můžete potkat? Sepsali jsme proto pár informací. Většinou to probíhá tak, že vás nejdříve mile rádi přivítáme, společně si prohlédneme chalupu, předáme vám tipy na výlety a všechny informace, co vás bude zajímat, pak proběhne trocha administrativy (vybereme případně doplatek za ubytování, poplatek obci, zálohu, zapíšeme stav elektroměru) a poté už vám předáme klíče od chalupy a popřejeme krásnou dovolenou! Doufáme, že se vám u nás bude líbit a dovolenou si pěkně užijete.

Miloš Skořepa

Správce objektů
E-mail Miloš Skořepa

Starám se na chalupách o zahradu a všechny vnitřní úpravy a rekonstrukce. Ve volném čase rád chodím do přírody, která je v okolí překrásná. Rád houbařím, zajímám se o smírčí kříže a stará hradiště. Dříve jsem také rybařil a hledal kešky. Rád si s Vámi o těchto tématech popovídám. V okolí Velkého Vřešťova a Bílých Poličan se vyznám a poradím Vám velmi rád i různé turistické zajímavosti. V telefonu a přes e-mail budete komunikovat hlavně se mnou.

Alena Skořepová

Úklid chalup

Mám na starosti převážně úklid chalup a tak mě potkáte jak na začátku, při předávání chalupy, tak na konci pobytu, při přebírání. Pracuji na České poště, ráda zahradničím, což poznáte podle toho jak jsou naše zahrádky udržované, ale především pečuji o svoji rodinu.

Pavel Skořepa

Komunikace v angličtině a správa objektu
E-mail Pavel Skořepa

Můžete mě na chalupách potkat, když před vaším pobytem sekám trávu či jinak vypomáhám s pracemi. Hovořím plynně anglicky, proto se starám o kontakt s anglicky mluvícími klienty a zároveň pracuji na anglické verzi webový stránek.

Martina Páchová

Komunikace v němčině a web
E-mail Martina Páchová

Pracuji v ČD Cargu, a.s. v Ústí nad Labem, ale občas mě můžete také potkat na chalupě, jak vypomáhám s úklidem. Ohledně prezentace, nejen webové se obracejte na mě. Hovořím plynně německy a proto zajišťuji komunikaci s německy mluvícími klienty a zajišťuji správu obsahu německé verze webových stránek.

Josef Jakoubek

Nejčastěji je k vidění na poli, nebo v lese (Poličanském nad chalupou). Ví, jak se starat o zemědělskou půdu, pokud bystě měli někdo zájem o agro turistiku, určitě by byl rád :-). Pěstuje různé druhy plodin, chová slepice, králíky a včely – v případě zájmu se můžete zeptat, zda má k prodeji nějakou tu sklenku medu z Podkrkonoší, nebo nějaká vejce od šťastných slepic. Je to bratr majitelky chalupy, pořád usměvavý a neuvěřitelně pracovitý. Pokud máme dovolenou, je možné, že vám klíče bude předávat on.

Květa Voňková

Občas ji můžete také zahlédnout na chalupách a to jak nám pomáhá s úklidem. Je to sestra majitele, usměvavá a ochotná pomoci, poradit. Pokud máme dovolenou, je možné, že vám klíče bude předávat ona.