Velký Vřešťov – autokemp – rybník ve Velkém Vřešťově, prolézačky, voleybalové hřiště, chytání ryb, občerstvení, šlapadla

Pohled na kemp

Kemp ve Velkém Vřešťově provozuje obec  Velký Vřešťov.
Kemp je vybudován v krásném prostředí okolních lesů  na severovýchodním břehu vřešťovského rybníka, který má rozlohu 37ha. Pláž v kempu je travnatá a dno rybníka v  prostoru pláže je oblázkové.

Stravování zajišťuje bistro, stánek s rychlým občerstvením a občerstvení ,,Za cestou“. Prodej potravin zajišťuje stánek umístěý přímo v kempu. Na větší nákupy lze využít prodejnu se smíšeným zbožím v obci ( 700m ).

K sportovnímu vyžití slouží plážový volejbal, stolní tenis a dětské hřiště. Můžete si také zapůjčit loďku nebo šlapadlo. Okolní lesy lákají k procházkám a houbaření. Místní raritou je studánka s pitnou železitou vodou. Je možné též podnikat  výlety do okolí.
Nejbližší města s nimiž je autobusové spojení jsou Hradec Králové ( 22km ), Dvůr Králové n/L ( 15km ). Další města kam se dostanete autem jsou Jaroměř ( 15km ) a Hořice v Podkrkonoší ( 10km ). Nejbližší železniční zastávka je Cerekvice nad Bystřicí vzdálená 4km.