Blíží se TÝDEN DUCHŮ v Safari Parku

Oblíbený Týden duchů se vrací. Tradiční podzimní akce se koná od soboty 23. do neděle 31. října 2021. Buďte u toho a pomozte společně i s vašimi dětmi rekordně vyzdobit areál safari parku dlabanými dýněmi. Během celého týdne se v Safari Parku opravdu nudit nebudete, kromě dlabání tykví můžete v areálu potkat obživlého afrického ducha, projít strašidelnou stezkou a zažít mnoho dalších nezapomenutelných okamžiků!

A jaký vás čeká program?

Blíží se TÝDEN DUCHŮ v Safari Parku

Dlabání tykví (každý den od 9:00 do 17:00)

Během celého Týdne duchů můžete v safari parku dlabat tykve podle své fantazie, vložit do nich přinesenou nebo u nás zakoupenou čajovou svíčku a takto rozzářený výtvor umístit kamkoli po areálu. Nezapomeňte si přinést vlastní dlabací nástroje-nůž a lžíci! Z hygienických důvodů na místě nebudou dostupné. Prosíme, abyste si vydlabané tykve neodnášeli domů, jejich úkolem je zdobit safari park pro ostatní návštěvníky.

 

Africký duch (23. – 31. 10., 12:00 -15:00)

Seznamte se s obživlým africkým duchem, najděte odvahu se s ním vyfotit a podělte se o něj se svými přáteli a blízkými na Facebooku a Instagramu #tydenduchu #africkyduch #safariparkdvurkralove

Strašidelná stezka (30. 10.)

Poslední říjnovou sobotu ožije zahrada mnoha děsivými duchy a strašidly. Ti si pro dětské návštěvníky připravili stezku odvahy s magickými stanovišti, kde se budou plnit speciální úkoly. Sraz těch nejznámějších strašáků začíná hned za vchodem do zahrady a vydat se na ni můžete kdykoli od 16:00 do 18:00 a stanoviště vám budou dostupná až do 19. hodiny. Pokud přijdete i vy v kostýmech, nejlépe afrických, budeme moc rádi, že nám pomůžete vytvořit ještě lepší a děsivější atmosféru svátku duchů. Odbočka stezky pro otrlejší se otevře v 17:00.

Komentované prohlídky zahrady s ohnivými loučemi (23., 24. a 27.- 30. 10., od 17:30)

Večerní komentovaná prohlídka zahrady za svitu zapálených loučí

Dýňová překvapení (23., 24. a 27.- 30. 10., 11:00 a 12:00)

V přírodě jsou zvyklí pro potravu kácet stromy, nebo lovit. Jak si ale poradí s dýňovým překvapením, které vybraným zvířatům ošetřovatelé nachystají do výběhu?

Další informace: https://safaripark.cz/