Nabízíme příjemné ubytování v Podkrkonoší, v obci Bílé Poličany přibližně 8 km jihozápadně od Dvora Králové nad Labem (ZOO) a také v obci Velký Vřešťov. Obě chalupy jsou plně vybaveny a jsou vhodné především pro rodiny s dětmi, partu přátel, prarodiče atd.

Poblíž chalup se nachází

Slon v Zoo Dvůr Králové nad Labem

  • Zoo a Safari Dvůr Králové nad Labem
  • přehrada Les Království
  • hrad Pecka
  • Hospital Kuks
  • pevnost Josefov
  • Hořice v Podkrkonoší (město známé hořickými trubičkami, sochařskou školou, mezinárodním závodem silničních motocyklů – 300 zatáček Gustava Havla) a dalšími zajímavostmi.

Více info v sekci Tipy na výlet

K dispozici budete mít řadu informačních materiálů nasbíraných od roku 1996, kdy chalupu pronajímáme.
Dovolená je čas odpočinku a u nás můžete odpočívat jak aktivně, tak pasivně. Zahrajte si stolní tenis, fotbálek, šipky, vyzkoušejte chůzi na chůdách a další hry. V Bílých Poličanech též ruské kuželky, kroket, pétangue, basketbalový koš, rakety se sítí na badminton, golfové hole a houpací síť.

Na chalupě ve Velkém Vřešťově máme navíc hrací stůl 18 v 1, který obsahuje např. hokej, kulečník, kuželky nebo metanou. Dále se zde k využití nabízejí rakety se sítí na badminton, golfové hole a spoustu dalších společenských her.

Malebné Podkrkonoší je jako stvořené pro výlety do přírody i po památkách. Chalupy se nacházejí v klidném prostředí s čistým a zdravým vzduchem a jsou ideálním výchozím bodem k poznávání půvabů v Královéhradeckém kraji.— Miloš Skořepa